Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
UV Direnci PU Koşu Yolu Silikon Polyuretik Kauçuk Atletik Sentetik Yolu
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon poliürya |
| Kalınlığı: | 13mm veya özelleştirebilirsiniz |
Kırmızı Güçlü Hava Koşullarına Dayanıklılık PU Pist Döşeme Güçlü Aşınmaya Dayanıklı
| Renk: | Kırmızı yeşil |
|---|---|
| Başvuru: | Profesyonel olmayan eğitim parkuru, spor salonları, okul parkuru, spor parkuru |
| Özellik: | Yüksek şok emilimi, kolay temizlik ve bakım ve elastik stabilite |
Poliüretan Kauçuk Atletik Pist Anti UV Çevre Dostu
| kalınlık: | 14 mm |
|---|---|
| şok emilimi: | >%35 |
| sürtünme faktörü: | 0,56 |
Poliüretan Kauçuk Atletik Pist Anti UV Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
EPDM Kauçuk Hava Koşullarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Anti UV Dirençli
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Anti UV Kauçuk Atletik Pist
| Oyun:: | Atletik Koşu Parkuru Döşeme |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya özelleştirilmiş kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
EPDM PU Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Yapıştırıcı UV Dayanımlı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
Solmayan EPDM Kauçuk Granül Koşu Parkuru Renkli EPDM
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Pist Topluluğu Epdm Kauçuk Zemin Kaplama Erozyon Önleyici Alkali Dirençli
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
Çevre Dostu Sentetik Atletik Pist IAAF Onaylı
| Uygulama: | Atletik koşu parkuru, Atletizm ve spor sahası |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, mavi, yeşil vb. |
| Kullanımı: | İç ve dış mekan |

