Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Kolay Yapı PU Koşu Pisti Anti UV Iaaf Standartlarını Karşılar
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| Kalınlık: | 13mm |
13mm Kauçuk Koşu Parkuru, Toksik Olmayan Kırmızı Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Dış Mekan SPU Kauçuk Koşu Parkuru IAAF Sertifikalı
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |
Güçlü Aşınma Direnci Hava Koşullarına Dayanıklılık PU Pist Döşeme 13mm
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| çevresel: | Kokusuz, Toksik Olmayan |
| Çekme Dayanımı, MPa: | 0.8 |
Ses geçirmez Anti UV sentetik koşu pistleri kauçuk döşeme koşu pistleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Solma Yok Yarış Pisti Döşeme Çevre Koruma
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Dikey deformasyon:: | 1.48 |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Oyun Alanı İçin Sentetik Poliüretan Koşu Atletik Pistleri
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
IAAF Sertifikalı Sandviç Tipi PU Koşu Yolu Sentetik Kauçuk Malzemesi
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kullanım Direncili PU Koşu Yolu Yüksek Şok emicilik pist zemini
| Renk: | Kırmızı, yeşil. |
|---|---|
| Uygulama: | Profesyonel olmayan antrenman pistleri, spor salonları, okul pistleri, spor pistleri |
| Özellik: | Yüksek şok emicilik, kolay temizlik ve bakım ve elastik istikrar |
Okullar İçin Püskürtme Kaplama Kauçuk Atletik Parça 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı, Yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzemeler: | silikon poliüre |
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirebilirsiniz |

