Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Tam PUR Açık Hava Atletizm Kauçuk Koşu Pisti IAAF Sertifikası Her Hava
| Kalınlık:: | 13mm, veya isteğe göre özelleştir |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı, Kaymayı önleyici, şok emilimi |
Sandviç sistem IAAF sertifikalı Atletik Spor Sahası Zemin Kaplaması Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı/Kaymayı önleyici, Yastık Sekmesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
Yüksek Mukavemetli Otopark Epoksi Zemin Kaplaması Kaymaz Aşınmaya Dayanıklı
| Renk: | kırmızı ve grren veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| İşlev: | Yuvarlanmaya karşı yüksek direnç, su geçirmez |
| Kalınlık: | 3-8 mm |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Güzel Hava Durumu Çevre Koruması PU Koşu Yolu Çin üreticisi
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Kalınlığı: | 13mm |
Spu Tenis Kortu Zemin Kaplaması Havaya Dayanıklı Su Geçirmez Ses Yalıtımı
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Sandviç Sistemi Tartan Track Profesyonel Açık Hava Kauçuk Koşu Yolu
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
|---|---|
| Özellik:: | kayma önleyici |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi vb. |
Yüksek sıçrama akrilik kaplama Tüm Hava Kullanımı Tenis sahası spor zemini Itf ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
Yeşil Otopark Epoksi Zemin Kaplama, Kaymaz Tüm Hava Zeminleri Polyurea
| Malzeme:: | Epoksi Poliüre |
|---|---|
| Hizmet ömrü:: | 8 yıl |
| Ana Hammadde:: | Epoksi Malzeme |
Kendinden Düğüm Deseni SPU Pist Döşeme Suya Dayanıklı Yüksek Geri Tepme Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm |
| Şok emilimi,%: | 35.1 |

