Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
1.5mm Oyun alanı EPDM Kauçuk Granülleri Kırıntı Geri dönüştürülmüş koşu pistleri
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb. Renk tablosunu kontrol edebilirsiniz. |
|---|---|
| Standart boyut: | 0.5-1.5mm, 1-3mm, 2-4mm, özel |
| fonksiyon: | Zemin Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Gök Mavisi EPDM Kauçuk Granüller Çocuk Bahçesi Koşu Parkuru
| Rengi:: | Mavi, Kırmızı, Yeşil vb. |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm, 2-4mm, vb. |
Atletik Koşu Pisti için IAAF Yeşil EPDM Kauçuk Kırıntı
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
Ses Geçirmez PU Spor Zemin Kaplaması Tüm Hava Koşullarında Yüksek Darbe Emilimi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Patinaj Direnci Otopark Epoksi Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı
| Malzeme:: | Epoksi Poliüre |
|---|---|
| Hizmet ömrü:: | 8 yıl |
| Ana Hammadde:: | Epoksi |
Oyun Alanı Koşu Parkuru Döşeme Poliüretan Yüzey Çimento Esaslı
| Kalınlık:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Temel:: | Çimento ya da Çamur |
| Teslimat süresi:: | 15-20 iş günü |
Oyun Alanı Sentetik Koşu Parkuru Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35,8 |
Koşu Pisti EPDM Granülleri İçin 0.8Mpa Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Ürün adı:: | Kauçuk Granüller, Koşu Parkuru, EPDM Granülleri İçin Poliüretan Bağlayıcı |
IAAF Sentetik Atletik Spor Zemin Kaplaması Sandviç Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | Dayanıklı / UV ışınlarına dayanıklı / Kaymaz |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb |
Anti Spikes PU Pist Döşeme UV Korumalı
| Ürün adı: | Anti UV ve Anti-Spikes PU Pist Döşeme |
|---|---|
| Şok emme oranı,%: | 38.9 |
| Dikey deformasyon, mm: | 1.74 |

