Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Kolay Bakım UV Direnci Sentetik kauçuk Koşu Yolu Kayma Dayanıklı
| şok emilimi: | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Hava Direnci: | - Evet. |
Sprey kaplama yüzeyi sentetik kauçuk zemin tüm hava koşuyu
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil |
|---|---|
| Model:: | Sprey Kaplama Yüzeyi, Yayın Yüzeyi |
| Kalınlık:: | 13mm |
ISSS Kauçuk Koşu Parkuru Yangına Dayanıklı Sağlıklı Spor Zemin Kaplaması
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Dikey deformasyon: | 1,43 mm |
| Gerilme direnci: | 1.06 |
Yüksek Dayanıklılık İyi Hizmetle Pürüzsüz Atletizm Kauçuk Koşu Yolu
| Kalınlığı: | 13mm |
|---|---|
| yangın direnci: | - Evet. |
| şok emilimi: | Yüksek |
ISSS Dikişsiz Poliüretan Spor Zeminleri Patinaj Önleyici Atletik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Çevre Koruma RoHS Sertifikalı Atletizm Spu Koşu Yolu
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| şok emilimi: | %35,8 |
SPU Kendinden Düğüm Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Kauçuk Koşu Parkuru Anti Spike
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Yangına dayanıklılık, seviye: | 1 (yanma noktası çapı <38mm) |
| kopma uzaması: | 130 |
Okul Solmaz Lastik Koşu Parkuru Şok Emme Anti Sivri
| Dikey deformasyon: | 1.47 mm |
|---|---|
| Kayma önleyici değer (bpn 20℃): | 47 |
| Çekme gücü,mpa: | 1.11 |
Kolay İnşaat ve Hava Koşullarına Dayanıklı PU Koşu Pisti / Pist Döşeme
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| şok emilimi: | 38.9-40.1 |
Her türlü atletik antrenman alanı için sandviç kendi kendine düğümlü koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
| Kalınlık: | 13mm |

