Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
13 mm kalınlığında, hava durumuna karşı IAAF sertifikası olan kauçuklu koşu pistleri
| UV Dayanımı: | - Evet. |
|---|---|
| yangın direnci: | - Evet. |
| Kurulum: | Sakin ol. |
Kolay Kurulum Yangına dayanıklı Koşu Yolu Anti UV Kauçuk Koşu Yolu
| Malzeme: | Lastik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| şok emilimi: | Yüksek |
Tüm Hava Durumu Yapay Yüzey Atletizm Atletizm İçin Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, yeşil, sarı vb. |
| karakteristik:: | PU Kauçuk koşu pistleri |
Dış Mekan PU Koşu Parkuru, Tüm Hava Koşullarında Oyun Alanı Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm Sandviç Sistem Koşu Parkuru EPDM Granül Yayın Yüzeyi
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13 mm IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Yolu Spaycoating Tartan Sandwich Tipi
| Uygulama:: | Atletizm Koşu Yolu, Koşu Yolu, Stadyum, Spor Salonu, Spor ve Oyun Alanı vb. |
|---|---|
| Özellik:: | Çevreye Dostu, Çevre Temiz, Sentetik Kauçuk Dayanıklı |
| İşlev:: | Ses geçirmez, kayma, statik, ısı yalıtımı |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |

