Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Toksik Olmayan Silikon Püskürtme Kaplama Ses Geçirmez Atletik Sentetik Parça
| renk: | Kırmızı veya yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Lunapark EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Yüksek Aşınma Direnci
| Malzeme: | EPDM granüller ve PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı: | PU Bağlayıcı :EPDM granül=1:5.5veya 1:6 |
| Renk: | Yeşil, Mavi, Kırmızı, Sarı, Siyah. |
Yüksek Aşınma Direnci Kristal Yol Döşeme Kaymaz
| Renk: | yeşil ve kırmızı |
|---|---|
| Malzeme: | poliüre |
| İşlev: | dayanıklı ve basit yapı ve su malzemesi çevre koruma |
SPU Kauçuk Pist Döşeme Verimli Tampon Geri Tepme ve Dayanıklı Performans
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |
Yeşil Renk Rekabetçi Fiyat Atrificial Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |
4mm Dış Mekan Geri Dönüşümlü Kauçuk Granüller Aşınma Direnci
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Ölçüler:: | 1-4 mm veya isteğe göre |
Suni Çim Asit Alkali Direnci İçin Mor Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Standart Boyutlar:: | 0.5 - 2.0mm, 0.5-2.5mm |
Elastik Oyun Alanı Kauçuk Kırıntısı UV Dayanımlı Solmayan EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |
Kırmızı Yeşil Epdm Kauçuk Kırıntı Spor Bahçesi ve Suni Çim Dolgusu
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Özel |
Renkli Granüller EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Ses Yalıtımı UV Dayanımı
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Kurşun zamanı:: | 7-10 iş günü |

