Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
IAAF Açık Koşu Parkuru, Ses Geçirmez Atletik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
Yüksek Kayma Direnci Atletizm Koşu Yolu Yumuşak Yüzey Kauçuk Koşu Yolu
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| şok emilimi: | Yüksek |
13 mm sentetik atletizm kauçuklu PU bağlayıcı ile koşu pist malzemesi
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
ISO sentetik kauçuk koşu pist ses geçirmez giyim dayanıklı pist zemini
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
İyi hizmet ile Dış Mekan Kolay Temizlik ve Su Geçirmez PU Koşu Parkuru
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Model: | EPDM Granül |
| Dikey Deformasyon: | > 1.74 |
Iaaf Sertifikalı Basit ve Kullanışlı İnşaat SPU Koşu Parkuru
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Özelleştirilmiş SPU Sentetik Koşu Parkuru Aşınmaya Dayanıklı 13mm Kalınlık
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
Suya Dayanıklı SPU Pist Döşeme Hava Koşullarına Dayanıklı 13mm
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları |
| İşlev: | kaymaz, su geçirmez, yüksek geri tepme ve sivri uçlar |
Iaaf Sertifikalı Sandviç Sistem Koşu Parkuru 13mm Tüm Hava Koşullarına Uygun
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Dayanıklı Yıllar: | On yıldan fazla |
| kullanım: | kapalı/açık |

