Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Polyurethane Permeable Atletizm Koşu Kauçuk Koşu Yolu 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | %38,9-%40,1 |
13mm Kalınlık Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm |
|---|---|
| Renk: | Yeşil/Kırmızı/Mavi/Sarı |
| Malzeme: | Poliüretan |
İyi Görünümlü Tüm Hava Koşullarına Sahip Silikon Poliüretan Koşu Parkuru
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Dikey Deformasyon: | 1.48 |
Itf ile Açık Hava Konforlu Hava Koşullarına Dayanıklı Spu Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Okullar İçin Suya Dayanıklı Tam Pu Stil Yüksek Ribaund Kauçuk Koşu Parkuru
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Dikey deformasyon: | 1.37 mm |
RoHS Yüksek UV Direnci Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| İşlev: | anti-silide ve yüksek geri tepme |
Iaaf Sertifikalı Kolay İnşaat Spu Koşu Pisti
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
SPU Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm Kalınlık
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Şok emilimi,%: | 35.6 |
| Dikey deformasyon, mm: | 0,8 mm |
Silikon Poliüre Kauçuk Koşu Parkuru Püskürtme Kaplama Geçirgen Toksik Olmayan
| Renk: | Kırmızı veya yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Uluslararası Standart PU Atletik Kauçuk Koşu Parkuru 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Model: | EPDM Granül |
| Dikey Deformasyon: | > 1.74 |

