Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Stadyum Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Oyun Alanı için Kırmızı Kauçuk Koşu Parkuru EPDM Granülleri
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Stadyum Kauçuk Koşu Yolu PU Atletizm Koşu Yolu IAAF sertifikası Zehirli olmayan
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
10mm Kauçuk Koşu Parkuru Aşınma Direnci Renk EPDM Yüzey
| Kalınlık:: | 10mm |
|---|---|
| Renk::: | Özelleştirilmiş |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Dış Mekan İçin Oyun Alanı Kauçuk Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Stadyum İçin 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı Sentetik Kauçuk Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
ITF Sentetik Koşu Parkuru, Toksik Olmayan Spor Koşu Parkuru
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Atletizm Kauçuk Koşu Parkuru 13 mm Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Çevre Dostu EPDM Kauçuk Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Anti Statik Sentetik Koşu Parkuru Su Geçirmez Hava Direnci
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Kurulum yolları: | Sabit |

