Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
IAAF Koşu Parkuru döşemesi Spor Bahçesi Yüzey Kaplaması EPDM Kauçuk Granüller
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, Turuncu, özelleştir |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 2-4 mm, 3-5 mm, 2-4 mm, Özelleştirilmiş |
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Çevre Dostu Sentetik Spor Zemin Kaplaması 1.12Mpa Halka Açık Koşu Parkuru
| Kayma Önleyici Değer:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı (MPa): | 1.12 |
| Kalınlık:: | 13mm veya özelleştirilmiş |
400m PU Koşu Pisti 1.12Mpa Tam PU Sandviç Sistemleri Runway Zemin
| Renk: | Kırmızı, mavi, sarı, yeşil, özel yapabilirsiniz. |
|---|---|
| Kaymayı Önleme Değeri:: | >56 |
| çekme uzaması: | >46% |
UV Dayanımlı Atletik Koşu Pistleri Poliüretan Darbe Emici
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Suni Çim Dolgusu IAAF Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Yeşil Renk
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
Stadyum Sentetik PU Koşu Yolu, IAAF Sertifikasıyla 0.4Mpa Kullanım Direnci
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Açık Stadyum Koşu Parkuru, ISO9001 EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Spor Merkezi RoHS Kauçuk Koşu Parkurları, IAAF EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Koşu Pisti için 1.5mm Renkli Dekorasyon EPDM Kauçuk Granül Kırıntısı
| Ürün Adı: | EPDM, EPDM Kauçuk, EPDM Granülleri |
|---|---|
| fonksiyon: | Renkli dekorasyon, Güvenlik koruması |
| Uygulama: | Spor Alanı, Koşu Pisti, yapay çim doldurma |

