Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Anti UV Sentetik Koşu Yolu 13mm Spraycoat Yüzeyi Pist zemini
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, vb. |
13mm Sandviç Sistem Koşu Pisti
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları: | Sabit |
Ses Geçirmez EPDM Koşu Parkuru, 13mm Spor Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Poliüretan Atletizm Atletik Kauçuk Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Sentetik Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Tip:: | PU Kauçuk atletik koşu parkuru |
Tüm Hava Koşullarına Uygun Sentetik Atletik Pist 13mm Spay Kaplama Koşu Pisti Kauçuk Zemin
| Renk:: | Kırmızı, mavi, Yeşil |
|---|---|
| Malzemeler:: | PU |
| Benzen: | çıkış yok |
Tam PUR Sentetik Koşu Yolu Dışarıda EPDM Islak Dökme Pisti Zemini
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Su Geçirmez, Kaymaz, dekoratif |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Kalınlık:: | 13mm |
EPDM Kauçuk Hava Şartlarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Alkaliye Dayanıklı
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
İncinmiş sentetik koşu pistleri Çevre koruma pist zeminleri
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, sarı, yeşil |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |

