Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Spor Merkezi Sentetik Koşu Parkuru Kırmızı Stadyum Koşu Parkuru
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Koşu Pisti için 4mm Yastık Esnek EPDM Kauçuk Granül Peletleri
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Su geçirmez sentetik koşu pistleri tüm hava koşulları UV karşıtı pist zeminleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kauçuk oyun alanı koşu pist 13 mm okul koşu pist sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
8mm Lise Koşu Yolu Su geçirmez Şok emici Koşu Yolu
| Oyun:: | Koşu yolu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Çevre dostu sentetik koşu pisti IAAF Isı İzole Sandviç Sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Okulu PU Koşu Yolu Anti-Statik Çevre Dostu Pist Zemini
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kaymaz PU Koşu Parkuru, 0.4Mpa Sentetik Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |

