Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Tam Dökün Halka Açık Koşu Parkuru, Okul Sporları Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Dikey deformasyon:: | 1.48 |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
8mm Lise Koşu Yolu Su geçirmez Şok emici Koşu Yolu
| Oyun:: | Koşu yolu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Polyurethane Halk Koşu Sokağı 10mm Dışarı Koşu Sokağı Pist
| Oyun:: | Polyurethane koşu pistleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Koşu Parkuru Suni Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller IAAF FIFA Sertifikalı
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Epdm Kauçuk Granüller Gök Mavisi Renk
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
CE PU Kauçuk Koşu Parkuru Hava Direnci Sandviç Sistemi Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
13mm EPDM Granül Sandviç PU Atletik Koşu Parkuru Ses Geçirmez
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Salonu ve Stadyum İçin 13mm EPDM Granül Sandviç PU Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Tartan Atletik Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Mavi Renk IAAF Sertifikalı
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |

