Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
3mm Epoksi Carport Zemin Poliüre Kaplama Aşınmaya Dayanıklı
| Malzeme:: | Epoksi Poliüre |
|---|---|
| Hizmet ömrü:: | 10 yıl |
| Ana Hammadde:: | Epoksi Malzeme |
Play Park Kauçuk Zemin Kaplama Ozona Dayanıklı Anti UV
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
Dikişsiz Otopark Epoksi Döşeme, Suya Dayanıklı Siyah Epoksi Garaj Zemini
| Malzeme:: | Epoksi Poliüre |
|---|---|
| Hizmet ömrü:: | 5 yıl |
| Marka:: | CN Sports |
Mavi SPU Döşeme, 2.3mm Kapalı Basketbol Sahası Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Tüm Hava Durumu SPU Döşeme, Suya Dayanıklı Sentetik Basketbol Sahası Döşeme
| İşlev:: | Güvenli koruma, Güzel dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
RoHS Açık Spor Kortu Zemin Kaplaması Suya Dayanıklı Toksik Olmayan Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | 857 |
| Geri Tepme Değeri:: | 88 |
CN-S02 Yüksek Yapışma ve Hava Koşullarına Dayanıklılık SPU Tenis Kortu Sistemi ve Sporcuların Eklemlerini Korur Zemin
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Okullar için Su ve Ses Geçirmez ve Çizilmeye Dayanıklı Silikon Poliürea Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
Mavi Sentetik Tenis Kortu Akrilik Yüzey Aşınma Dayanımı
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
TB-205T Okullar için Dayanıklı Katmanlı SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |

