Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Toksik Olmayan Otopark Yer Döşemeleri Çizilmeye Dayanıklı
| Malzeme:: | Epoksi Poliüre |
|---|---|
| Hizmet ömrü:: | 8 yıl |
| Ana Hammadde:: | Epoksi |
EPDM PU Bağlayıcı SBR Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
3mm Renkli Kauçuk Granül Güvenlik Koruma Yüksek Elastikiyet
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Şeffaf Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Tek Bileşenli PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Oyun Alanı Güvenliği Koruması için 0,5 mm EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Çocuk Oyun Alanı EPDM Kırıntı Kauçuk Anti UV Ekolojik
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Çeşitli Renkler Renk Kalıcı Epdm Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk:: | Seçtiğiniz için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Gürültü Azaltma, Renk Dekorasyonu, |
Suni Çim Sarı Kırmızı Mavi için 3mm Anti UV EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
EPDM Poliüretan Tutkal PU Yapıştırıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |

