Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Esneklik PU Koşu Parkuru Patinaj Önleyici Rahat 13mm
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| kalınlıklar: | 13mm |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
9mm Anti Skiding PU Koşu Yolu Polyurethane Kauçuk Koşu Yolu Runway
| Renk: | Kırmızı, yeşil, sarı ve mavi. |
|---|---|
| Şok emişliği oranı: | 38.9-40.1 |
| Gerilme direnci: | 0.4-0.8 |
Toksik Olmayan Silikon Püskürtme Kaplama Ses Geçirmez Atletik Sentetik Parça
| renk: | Kırmızı veya yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Okullar İçin Suya Dayanıklı Tam Pu Stil Yüksek Ribaund Kauçuk Koşu Parkuru
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Dikey deformasyon: | 1.37 mm |
SPU Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm Kalınlık
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Şok emilimi,%: | 35.6 |
| Dikey deformasyon, mm: | 0,8 mm |
Silikon Poliüre Kauçuk Koşu Parkuru Püskürtme Kaplama Geçirgen Toksik Olmayan
| Renk: | Kırmızı veya yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
13mm Laaf Sentetik PU Koşu Pisti Şok Emme Anti Slayt
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
Okul Çevre SPU Koşu Parkuru / Pist Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | YEŞİL/MAVİ/KIRMIZI |
| Dayanıklı Yıllar: | On yıldan fazla |
Dış Mekan SPU Kauçuk Koşu Parkuru IAAF Sertifikalı
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |
Oyun Alanı İçin Sentetik Poliüretan Koşu Atletik Pistleri
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |

