Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Şeffaf Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Tek Bileşenli PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
EPDM PU Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Yapıştırıcı UV Dayanımlı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
EPDM PU Bağlayıcı SBR Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
Kauçuk Fayans için Oyun Alanı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Renksiz PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | Fabrika Doğrudan Tedarik PU Bağlayıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | Oyun Alanı veya Koşu parkuru zemin kaplaması için SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| İşlenmemiş içerikler:: | MDI, Polieter, vb |
EPDM Poliüretan Tutkal PU Yapıştırıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
Tek Bileşenli Poliüretan Çakıl Bağlayıcı EPDM SBR Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU bağlayıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
| Tip:: | EPDM PU bağlayıcı, SBR PU bağlayıcı |
Solvent Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Çevre Koruma
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Çekme Uzaması:: | % 103.6 |
Sıvı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı EPDM Granül Oyun Alanı Döşeme
| Malzeme Yapısı:: | 200kg / Namlu / 250kg / Namlu |
|---|---|
| Geri Yaylanma Değeri:: | 26mm |
| Uygulama:: | Ticari konut binası |
Oyun Alanı Sentetik Koşu Parkuru Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35,8 |
Anti Spikes PU Pist Döşeme UV Korumalı
| Ürün adı: | Anti UV ve Anti-Spikes PU Pist Döşeme |
|---|---|
| Şok emme oranı,%: | 38.9 |
| Dikey deformasyon, mm: | 1.74 |

