Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
13mm Sandviç Sistem Koşu Pisti
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları: | Sabit |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
Çevre Dostu EPDM Kauçuk Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Dış Mekan İçin Oyun Alanı Kauçuk Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
10mm Kauçuk Koşu Parkuru Aşınma Direnci Renk EPDM Yüzey
| Kalınlık:: | 10mm |
|---|---|
| Renk::: | Özelleştirilmiş |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
SBR Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Mavi püskürtme tipi kauçuk koşu pistleri IAAF sertifikası ile UV karşıt, toksik olmayan
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Türü: | Sprey kaplama |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
Çevre Dostu Okul IAAF Koşu Parkuru Anti Statik
| Kayma Önleme Değeri: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12MPa |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |

