Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
UV Dayanımlı Atletik Koşu Pistleri Poliüretan Darbe Emici
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
13mm Kalınlık Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm |
|---|---|
| Renk: | Yeşil/Kırmızı/Mavi/Sarı |
| Malzeme: | Poliüretan |
Stadyum Kauçuk Koşu Yolu PU Atletizm Koşu Yolu IAAF sertifikası Zehirli olmayan
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13mm EPDM Granül Sandviç PU Atletik Koşu Parkuru Ses Geçirmez
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Gök Mavisi Renk Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Polyurethane Halk Koşu Sokağı 10mm Dışarı Koşu Sokağı Pist
| Oyun:: | Polyurethane koşu pistleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
13mm Sandviç Atletik Koşu Parkuru Su Geçirmez Ses Geçirmez Kayma Önleyici
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Iaaf 400 metre standart pist için onaylı kauçuk atletik koşu pistini
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
ISSS Dikişsiz Poliüretan Spor Zeminleri Patinaj Önleyici Atletik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Atletik PU Koşu Pisti Tartan Plastik Pist Spor Döşeme
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |

