Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
1.5mm Oyun alanı EPDM Kauçuk Granülleri Kırıntı Geri dönüştürülmüş koşu pistleri
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb. Renk tablosunu kontrol edebilirsiniz. |
|---|---|
| Standart boyut: | 0.5-1.5mm, 1-3mm, 2-4mm, özel |
| fonksiyon: | Zemin Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
5mm Kalın Silikon PU Basketbol Spor Sahası Atletik Döşeme
| Malzeme: | Silikon PU, Silikon Poliüretan, SPU kaplama |
|---|---|
| Başvuru: | Tenis, basketbol, badminton, voleybol vb. |
| Yapı:: | Astar, yastıklama katmanı, güçlendirme katmanı, son kat katmanı |
Stadyum Spor Salonu Zemin Track Tartan Atletizm Runway Kauçuk Koşu Spor Zemin
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlığı: | 13mm |
Güzel Hava Durumu Çevre Koruması PU Koşu Yolu Çin üreticisi
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Kalınlığı: | 13mm |
Silikon PU Dış Mekan Atletik Döşeme
| Top oyunu:: | Basketbol ve çoklu Spor Zeminleri |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, Güvenlik Koruması vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Oyun Parkı, Spor ve Müsabaka Sahası |
Islak Dökme EPDM Kırıntı Döşeme Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı PU Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Başvuru:: | Yapı |
Kullanım Direncili PU Koşu Yolu Yüksek Şok emicilik pist zemini
| Renk: | Kırmızı, yeşil. |
|---|---|
| Uygulama: | Profesyonel olmayan antrenman pistleri, spor salonları, okul pistleri, spor pistleri |
| Özellik: | Yüksek şok emicilik, kolay temizlik ve bakım ve elastik istikrar |
İnşaat Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Su Emülsiyonu
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Uygulama:: | İnşaat |
Renkli UV Dirençli Silikon Poliüretan Basketbol Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |

