Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Iaaf Sertifikalı Tüm Hava Koşullarına Uygun 13mm Atletik PU Koşu Pisti / Pist Zemini
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| Şok Emme Oranı: | %38,9-%40,1 |
Iaaf Sertifikası ile UV Dayanımı Açık Atletik Tam PU Koşu Parkuru
| malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Benzen: | çıkış yok |
CE PU Kauçuk Koşu Parkuru Hava Direnci Sandviç Sistemi Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Spor Merkezi RoHS Kauçuk Koşu Parkurları, IAAF EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Oyun Alanı için Kırmızı Kauçuk Koşu Parkuru EPDM Granülleri
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Iaaf Sertifikalı Okul İnşaatı SPU Sentetik Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| şok emilimi: | %35,8 |
Koşu Pisti için 1.5mm Renkli Dekorasyon EPDM Kauçuk Granül Kırıntısı
| Ürün Adı: | EPDM, EPDM Kauçuk, EPDM Granülleri |
|---|---|
| fonksiyon: | Renkli dekorasyon, Güvenlik koruması |
| Uygulama: | Spor Alanı, Koşu Pisti, yapay çim doldurma |
Polyurethane Permeable Atletizm Koşu Kauçuk Koşu Yolu 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | %38,9-%40,1 |
Sprey kaplama yüzeyi sentetik kauçuk zemin tüm hava koşuyu
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil |
|---|---|
| Model:: | Sprey Kaplama Yüzeyi, Yayın Yüzeyi |
| Kalınlık:: | 13mm |
Açık hava Anti UV Tam PU Tipi Kauçuk Koşu Yolu Kolay Temizlik ve Bakım
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Çekim Gücü: | 0.4-0.8Mpa |

