Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Iaaf Sertifikalı Kolay İnşaat Spu Koşu Pisti
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Patinaj Önleyici PU Bağlayıcı ve EPDM Granül Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Iaaf ile 13mm Dış Mekan Kaymaz SPU Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
Sandviç Tipi Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan Su Geçirmez Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları, atletizm sporları ve yüzme havuzu |
| Malzeme: | silikon poliüre |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
EPDM Yayın Yapımcılık Sentetik Kauçuk Yürüyüş Yolu Iaaf Sertifikalı
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
13mm Kauçuk Koşu Parkuru, Toksik Olmayan Kırmızı Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Okul İçin Açık Kolay İnşaat Gök Mavisi SPU Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
13mm Kauçuk Koşu Yolu Açık Yürüyüş Yolu Zemin Sandviç Sistemi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

