Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Tam PUR Sentetik Koşu Yolu Dışarıda EPDM Islak Dökme Pisti Zemini
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Su Geçirmez, Kaymaz, dekoratif |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Kalınlık:: | 13mm |
Çevre Koruma RoHS Sertifikalı Atletizm Spu Koşu Yolu
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| şok emilimi: | %35,8 |
Her türlü atletik antrenman alanı için sandviç kendi kendine düğümlü koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
| Kalınlık: | 13mm |
Yüksek UV Direnci PU Koşu Parkuru Anti Spike
| şok emilimi: | >35 |
|---|---|
| Desen:: | püskürtme kaplama |
| gerilme direnci: | >0.8Mpa |
Uluslararası Standart PU Atletik Kauçuk Koşu Parkuru 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Model: | EPDM Granül |
| Dikey Deformasyon: | > 1.74 |
İyi hizmet ile Dış Mekan Kolay Temizlik ve Su Geçirmez PU Koşu Parkuru
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Model: | EPDM Granül |
| Dikey Deformasyon: | > 1.74 |
İyi Görünümlü Tüm Hava Koşullarına Sahip Silikon Poliüretan Koşu Parkuru
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Dikey Deformasyon: | 1.48 |
13 mm sentetik atletizm kauçuklu PU bağlayıcı ile koşu pist malzemesi
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Toksik Olmayan Poliüretan Dış Mekan Yapay Koşu Parkuru Kirliliği Ücretsiz Nefes Alabilir
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |

