Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Solma Yok Yarış Pisti Döşeme Çevre Koruma
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Dikey deformasyon:: | 1.48 |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm Uluslararası Standart IAAF Onaylı Atletik Koşu Pisti için Anti UV Spor Saha Yüzey Kaplama Malzemeleri
| Kalınlık:: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Sertifikalar:: | IAAF, CE, ROHS vb. |
| Renk:: | Kırmızı yeşil mavi |
IAAF Sertifikalı Sandviç Tipi PU Koşu Yolu Sentetik Kauçuk Malzemesi
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Koşu Pisti EPDM Granülleri İçin 0.8Mpa Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Ürün adı:: | Kauçuk Granüller, Koşu Parkuru, EPDM Granülleri İçin Poliüretan Bağlayıcı |
Profesyonel Üreticiden Iaaf Onaylı Atletik SPU Pist Döşemesi
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Kayma Önleme Değeri: | 56 (Bpn 20) |
| Sertlik(Shore A),20℃: | 47 |
Poliüretan Kauçuk Atletik Pist Anti UV Çevre Dostu
| kalınlık: | 14 mm |
|---|---|
| şok emilimi: | >%35 |
| sürtünme faktörü: | 0,56 |
Poliüretan Kauçuk Atletik Pist Anti UV Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Oyun Alanı Koşu Parkuru Döşeme Poliüretan Yüzey Çimento Esaslı
| Kalınlık:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Temel:: | Çimento ya da Çamur |
| Teslimat süresi:: | 15-20 iş günü |
Islak Dökme Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Şeffaf EPDM Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru Kaplaması, Spor Zemin Kaplaması, Oyun Alanı Zemin Kaplaması |
| Tip:: | Tek bileşenli PU |
EPDM Granüller İçin Solventsiz Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU bağlayıcı, PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru, Spor Döşeme, Oyun Alanı Döşeme |
| Tip:: | EPDM PU bağlayıcı, SBR PU bağlayıcı |

