Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Stadyum Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Ses Geçirmez Poliüretan Koşu Parkuru, RoHS Sentetik Atletik Pist
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
IAAF Okulu PU Koşu Yolu Anti-Statik Çevre Dostu Pist Zemini
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Tüm Hava Durumu Yapay Yüzey Atletizm Atletizm İçin Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, yeşil, sarı vb. |
| karakteristik:: | PU Kauçuk koşu pistleri |
Herhangi bir atletizm antrenmanı için yüksek performanslı kendi düğümlü kauçuk koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%38,9 |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Açık Stadyum Koşu Parkuru, ISO9001 EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |

