Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
EPDM UV Dirençli Kauçuk Oyun Alanları/Parklar/Eğlence Parkları'nda Kullanılabilir
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| Springback değeri: | 26mm |
Lunapark EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Yüksek Aşınma Direnci
| Malzeme: | EPDM granüller ve PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı: | PU Bağlayıcı :EPDM granül=1:5.5veya 1:6 |
| Renk: | Yeşil, Mavi, Kırmızı, Sarı, Siyah. |
UV Dayanımlı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama 2mm Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Zemin Kaplama
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM kauçuk döşeme, oyun alanı döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı ve EPDM Yerine Dökün |
| Uygulama:: | Kauçuk oyun alanı, koşu parkuru, koşu parkuru |
EPDM PU Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Yapıştırıcı UV Dayanımlı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
Yüksek UV Direnci PU Koşu Parkuru Anti Spike
| şok emilimi: | >35 |
|---|---|
| Desen:: | püskürtme kaplama |
| gerilme direnci: | >0.8Mpa |
Renkli Granüller EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Ses Yalıtımı UV Dayanımı
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Kurşun zamanı:: | 7-10 iş günü |
Elastik Oyun Alanı Kauçuk Kırıntısı UV Dayanımlı Solmayan EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |
Çocuk Bahçesi Döşeme EPDM Kauçuk Granüller Parlak Renk
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |
Oyun alanı için Anti UV Renkli Kauçuk Pellets 1.5mm EPDM Kauçuk Yer
| Rengi:: | çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Standart Boyutlar:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Çözünür ağır metal: | çıkış yok |
Play Park Kauçuk Zemin Kaplama Ozona Dayanıklı Anti UV
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |

