Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
Gök Mavisi EPDM Kauçuk Granüller Çocuk Bahçesi Koşu Parkuru
| Rengi:: | Mavi, Kırmızı, Yeşil vb. |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm, 2-4mm, vb. |
Okul Bahçesi Kauçuk Zemin, Sarı EPDM granula zemin
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5,5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Koşu Parkuru döşemesi Spor Bahçesi Yüzey Kaplaması EPDM Kauçuk Granüller
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, Turuncu, özelleştir |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 2-4 mm, 3-5 mm, 2-4 mm, Özelleştirilmiş |
Kırmızı Lamine Hareketli EPDM Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Ses Geçirmez Kaydırmaz
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Uygulama: | okul pisti ve spor salonları |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.3 |
Ses Geçirmez EPDM Koşu Parkuru, 13mm Spor Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Anti Spikes PU Pist Döşeme UV Korumalı
| Ürün adı: | Anti UV ve Anti-Spikes PU Pist Döşeme |
|---|---|
| Şok emme oranı,%: | 38.9 |
| Dikey deformasyon, mm: | 1.74 |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
Sprey kaplama yüzeyi sentetik kauçuk zemin tüm hava koşuyu
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil |
|---|---|
| Model:: | Sprey Kaplama Yüzeyi, Yayın Yüzeyi |
| Kalınlık:: | 13mm |
EPDM Granül PU Koşu Parkuru, 13mm Sandviç Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm Sandviç Sistem Koşu Parkuru EPDM Granül Yayın Yüzeyi
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

