Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
Solmayan EPDM Kauçuk Granül Koşu Parkuru Renkli EPDM
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Çeşitli Renkler Renk Kalıcı Epdm Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk:: | Seçtiğiniz için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Gürültü Azaltma, Renk Dekorasyonu, |
EPDM Kauçuk Hava Koşullarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Anti UV Dirençli
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Oyun Alanı Güvenliği Koruması için 0,5 mm EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
EPDM Islak Dökme Güvenlik Kauçuk Zemin Kaplama Anti Statik Asit Direnci
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
3mm Renkli Kauçuk Granül Güvenlik Koruma Yüksek Elastikiyet
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Koşu Pisti için 4mm Yastık Esnek EPDM Kauçuk Granül Peletleri
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Anti UV Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Mavi, Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Hareketli Lamine EPDM KAUÇUK Döşeme Çevre Koruma Zararsız
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul parkuru veya park |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.1 |

