Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
Hareketli EPDM Döşeme Kolloidal Parçacıklar Tek Bileşenli Tutkal Karıştırma Parke
| Renk: | kırmızı yeşil veya özelleştirmek |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.4 |
| Geri yaylanma değeri: | 25 mm |
Yeşil Renk Rekabetçi Fiyat Atrificial Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |
Koşu Pisti için 1.5mm Renkli Dekorasyon EPDM Kauçuk Granül Kırıntısı
| Ürün Adı: | EPDM, EPDM Kauçuk, EPDM Granülleri |
|---|---|
| fonksiyon: | Renkli dekorasyon, Güvenlik koruması |
| Uygulama: | Spor Alanı, Koşu Pisti, yapay çim doldurma |
Islak Dökün EPDM Kauçuk Spor Salonu Zemini Mavi Kauçuk Granüller
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM Kauçuk Döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı: EPDM=1:6 |
| Kullanım:: | Egzersiz alanı, oyun alanı, spor alanı, fitness alanı |
Atletik Koşu Pisti için IAAF Yeşil EPDM Kauçuk Kırıntı
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
3mm EPDM Kauçuk Granüller Spor Bahçesi Döşeme Kaymaz
| Renk:: | seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
EPDM PU Bağlayıcı SBR Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
Suni Çim Asit Alkali Direnci İçin Mor Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Standart Boyutlar:: | 0.5 - 2.0mm, 0.5-2.5mm |
4mm Dış Mekan Geri Dönüşümlü Kauçuk Granüller Aşınma Direnci
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Ölçüler:: | 1-4 mm veya isteğe göre |
Kırmızı Yeşil Epdm Kauçuk Kırıntı Spor Bahçesi ve Suni Çim Dolgusu
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Özel |

