Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
Ses Geçirmez EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, Kapalı Oyun Alanı Zemin Kaplaması
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
EPDM Kauçuk Granül Döşeme Egzersiz Alanı Eğlence Parkı
| Malzeme:: | EPDM granüller, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Boy:: | 1-4mm veya istek başına |
Granüller EPDM Kauçuk Zemin, IAAF Islak Dökme Kauçuk Zemin
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Mavi Koşu Parkuru Kauçuk Zemin Kaplama Isı Yalıtımı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
2.0Mpa Kauçuk Fayans Açık Oyun Alanı Kaymaz ISO14001
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Paspaslar Islak Dökün EPDM Granüller
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Toksik Olmayan EPDM Kauçuk Zemin Kaplama
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Anti Statik EPDM Kauçuk Döşeme, ISO Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Döşeme
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Suni Çim Sarı Kırmızı Mavi için 3mm Anti UV EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Çocuk Oyun Alanı EPDM Kırıntı Kauçuk Anti UV Ekolojik
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |

