Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
Kaymaz PU Koşu Parkuru, 0.4Mpa Sentetik Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13mm Sandviç Atletik Koşu Parkuru Su Geçirmez Ses Geçirmez Kayma Önleyici
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |

