Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
1.5mm Oyun alanı EPDM Kauçuk Granülleri Kırıntı Geri dönüştürülmüş koşu pistleri
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb. Renk tablosunu kontrol edebilirsiniz. |
|---|---|
| Standart boyut: | 0.5-1.5mm, 1-3mm, 2-4mm, özel |
| fonksiyon: | Zemin Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
IAAF Seviyesi Anti UV Yüksek Kaliteli EPDM Kauçuk Granüller, Oyun Alanı Döşemesi için
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, Yeşil, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Boyutlar:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm veya isteğe göre |
Pist Topluluğu Epdm Kauçuk Zemin Kaplama Erozyon Önleyici Alkali Dirençli
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
Koşu Parkuru Suni Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller IAAF FIFA Sertifikalı
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Epdm Kauçuk Granüller Gök Mavisi Renk
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
EPDM Kauçuk Hava Şartlarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Alkaliye Dayanıklı
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Yüksek Geri Tepme Solmaz Hareketli Epdm Lamine Zemin Anti UV Yüksek Esnek
| Renk: | YEŞİL VE MAVİ |
|---|---|
| Başvuru: | Okul stadyumları ve spor salonları ve park |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.2 |
4mm Toksik Olmayan EPDM Kauçuk Granüller Yerinde Islak Dökün
| Ürün adı:: | EPDM Granül, EPDM Kauçuk Granül, EPDM partikül vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Oyun alanı, Spor sahası, Koşu parkuru, suni çim dolgu |
| Sertifikalar:: | RoHS,,CE ISO9001 ve ISO14001,SGS, vb. |
ISO9001 EPDM Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Spor Bahçesi
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
EPDM Granüllü Ses Geçirmez Yeşil Sentetik Kauçuk Döşeme
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

