Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
13mm EPDM Granül Sandviç PU Atletik Koşu Parkuru Ses Geçirmez
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Salonu ve Stadyum İçin 13mm EPDM Granül Sandviç PU Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm uluslararası standart kalınlık veya özelleştirme |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Gök Mavisi Renk Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Anti UV PU Koşu Yolu Geri Dönüştürülmüş SBR Kauçuk Kullanım Direnci Çaprazları
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek üzerine kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Stadyum Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
IAAF Sentetik Atletik Spor Zemin Kaplaması Sandviç Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | Dayanıklı / UV ışınlarına dayanıklı / Kaymaz |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb |
Sandviç sistem IAAF sertifikalı Atletik Spor Sahası Zemin Kaplaması Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı/Kaymayı önleyici, Yastık Sekmesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
Tam PUR Açık Hava Atletizm Kauçuk Koşu Pisti IAAF Sertifikası Her Hava
| Kalınlık:: | 13mm, veya isteğe göre özelleştir |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı, Kaymayı önleyici, şok emilimi |
CN-S06 Yeşil Hareketli Lamine Zemin Toksik Olmayan Yüksek Esnek
| Renk: | kırmızı yeşil veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.5 |
| Geri yaylanma değeri: | 26 |

