Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ parks epdm uv resistant rubber ] eşleşme 84 Ürünler.
Anti UV Sentetik Koşu Yolu 13mm Spraycoat Yüzeyi Pist zemini
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, vb. |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
Güzel Hava Durumu Çevre Koruması PU Koşu Yolu Çin üreticisi
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Kalınlığı: | 13mm |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm Sandviç Sistem Koşu Pisti
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları: | Sabit |

