Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Toksik Olmayan EPDM Kauçuk Zemin Kaplama
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Renkli Oyun Alanı Yürüyüş Yolu EPDM Kauçuk Zemin Yüksek Elastisite
| Ürün Adı:: | EPDM zemin, EPDM kauçuk zemin, EPDM granül zemin |
|---|---|
| Ürün Yapısı:: | EPDM PU bağlayıcıyla karıştırın ve zemin üzerine döşün |
| Başvuru:: | Koşu pistleri, fitness alanları, spor ve oyun alanları |
3.1mpa silikon PU Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Kırmızı Lamine Hareketli EPDM Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Ses Geçirmez Kaydırmaz
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Uygulama: | okul pisti ve spor salonları |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.3 |
Ses Geçirmez EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, Kapalı Oyun Alanı Zemin Kaplaması
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
Granüller EPDM Kauçuk Zemin, IAAF Islak Dökme Kauçuk Zemin
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Paspaslar Islak Dökün EPDM Granüller
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
2.0Mpa Kauçuk Fayans Açık Oyun Alanı Kaymaz ISO14001
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
6mm 3.0mpa Çekme Dayanımı Silikon PU Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Oyun Alanı Basketbol Sahası Oyun Yarışması SPU Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Başvuru:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Eko-ücretsiz, Tüm hava koşulları |

