Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
Spor Zemin Atletik PU Koşu Parkuru Tartan Plastik Pist
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Poliüretan Atletizm Atletik Kauçuk Sentetik Koşu Parkuru
| Uygulama:: | Sentetik Atletizm Pisti ve spor sahası |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Tip:: | PU Kauçuk atletik koşu parkuru |
Stadyum Sentetik PU Koşu Yolu, IAAF Sertifikasıyla 0.4Mpa Kullanım Direnci
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Atletizm Kauçuk Koşu Parkuru 13 mm Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Kırmızı Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
EPDM SBR PU bağlayıcı, Koşu Parkuru için Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Başvuru:: | Oyun alanı, Okul, Ticari konut binası |
Koşu Parkuru İçin Suya Dayanıklı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Sınırlama işlevi: | yapısal yapıştırıcı |
|---|---|
| morfoloji: | su emülsiyonu |
| Başvuru: | oyun alanı, okul, ticari konut binası |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
RoHS PU Koşu Yolu Su geçirmez Sentetik Spor Yolu Sandviç Sistemi
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
RoHS PU Koşu Parkuru, Suya Dayanıklı Sentetik Atletik Parkur
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |

