Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
SPU Kauçuk Pist Döşeme Verimli Tampon Geri Tepme ve Dayanıklı Performans
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |
Ses Geçirmez PU Spor Zemin Kaplaması Tüm Hava Koşullarında Yüksek Darbe Emilimi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Akrilik Yeşil Basketbol Sahası Yüzeyleri Dış Mekan Suya Dayanıklı
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
3.5Mpa Kapalı Spor Mahkemesi Döşeme Basketbol Sahası Kaymaz Döşeme
| Top oyunu:: | Basketbol ve Çoklu Spor Zemin Kaplamaları |
|---|---|
| Fonksiyon:: | Su geçirmez, ses geçirmez, kayma karşıtı, güvenlik koruması vb. |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre İçermeyen |
Atletizm sahası Basketbol sahası ve tenis sahası için silikon PU spor zemini
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/Sarı, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
| Paket: | Variller ve Paletler |
4mm Toksik Olmayan EPDM Kauçuk Granüller Yerinde Islak Dökün
| Ürün adı:: | EPDM Granül, EPDM Kauçuk Granül, EPDM partikül vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Oyun alanı, Spor sahası, Koşu parkuru, suni çim dolgu |
| Sertifikalar:: | RoHS,,CE ISO9001 ve ISO14001,SGS, vb. |
UV Dayanımlı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama 2mm Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Zemin Kaplama
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM kauçuk döşeme, oyun alanı döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı ve EPDM Yerine Dökün |
| Uygulama:: | Kauçuk oyun alanı, koşu parkuru, koşu parkuru |
Silikon Poliretan Tenis Kortu Döşeme Minderi Lastikli
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
RoHS Açık Spor Kortu Zemin Kaplaması Suya Dayanıklı Toksik Olmayan Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | 857 |
| Geri Tepme Değeri:: | 88 |
Tenis Kortu Sentetik Spor Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| kopma uzaması:: | 857 |

