Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane athletic running tracks ] eşleşme 180 Ürünler.
13mm Iaaf Onaylı EPDM Kauçuk Granül Öz Düğümlü Karışık Tip PU Piste Zemini
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |
3mm Akrilik Açık Voleybol Kortu Döşeme Silikonlu PU Yastık
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | %857 |
| Geri Tepme Değeri:: | %88 |
Mavi Sentetik Tenis Kortu Akrilik Yüzey Aşınma Dayanımı
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
Kauçuk Akrilik Tenis Kortu Döşeme Minderi Ribaund
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
ISO14001 Kauçuk Açık Basketbol Sahası Döşeme Kabarcıksız
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
ITF Sertifikası Tenis Kortu İçin Dayanıklı Açık / Kapalı Spu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/mavi/yeşil/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Yüksek sıçrama akrilik kaplama Tüm Hava Kullanımı Tenis sahası spor zemini Itf ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
İyi Performanslı Silikon PU Tenis Sahası
| Malzemeler: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Dikey Deformasyon: | 2,3 mm |
ITF Kapalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması, Yeşil Tenis Kortu Sentetik Zemin Kaplaması
| Dikey deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |

