Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Blue Backyard Multi Sport Court Kaymaz UV Dayanımı
| Oyun:: | Çeşitli Spor Zeminleri, Basketbol, voleybol, badminton, Tenis vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Yeşil Sert Geçiş SPU Döşeme Yumuşak Geri Tepme Yastığı ile Toksik Olmayan
| İsim: | Yeşil Profesyonel geri tepme yastığı, yumuşak ve sert geçiş SPU Spor Zemin Kaplaması, Toksik Olmayan |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Çekme uzaması,%: | 1108 |
ITF SPU Zemin Kaplama Silikon PU Akrilik Suya Dayanıklılık
| Oyun:: | Basketbol sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm |
| Malzeme: | Silikon Poliüretan |
Dış Mekan Sentetik Basketbol Sahası Döşeme Silikon PU
| Oyun:: | Basketbol Sahası Döşeme |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Sertifika:: | ITF, IAAF |
Daha Yüksek Darbe Emme Silikon PU Spor Koşu Parkuru / Pist Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Dikey Deformasyon: | 1.48 |
Ekoloji dostu Yüksek İskele Özel Tenis Sahası Silikon PU ITF ile zemin
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/ |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Klasik Yeşil Açık Hava Spor Kortu Döşeme Ses Yalıtımı
| Oyun:: | Basketbol, voleybol, badminton vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, Güvenlik Koruması vb. |
| Ribaund Değeri:: | % 88 |
Kapalı Açık İçin Toksik Olmayan Tam Pur Öz Düğüm Spu Kauçuk Koşu Pisti
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| kullanım: | kapalı/açık |
| Özellik: | Çevre dostu |
ITF Kapalı Badminton Kortu Döşeme, 5mm Akrilik Yüzey Badminton Kortu
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
ISO Sentetik Basketbol Sahası Döşeme Iscolor Direnci
| Oyun:: | Basketbol |
|---|---|
| Kayma Sürtünmesi:: | 76n |
| Ribaund Değeri:: | % 88 |

