Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Sandviç Tipi Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan Su Geçirmez Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları, atletizm sporları ve yüzme havuzu |
| Malzeme: | silikon poliüre |
Okul Solmaz Lastik Koşu Parkuru Şok Emme Anti Sivri
| Dikey deformasyon: | 1.47 mm |
|---|---|
| Kayma önleyici değer (bpn 20℃): | 47 |
| Çekme gücü,mpa: | 1.11 |
Okullar İçin Suya Dayanıklı Tam Pu Stil Yüksek Ribaund Kauçuk Koşu Parkuru
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Dikey deformasyon: | 1.37 mm |
İyi Performanslı Silikon PU Tenis Sahası
| Malzemeler: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Dikey Deformasyon: | 2,3 mm |
İyi Görünümlü Tüm Hava Koşullarına Sahip Silikon Poliüretan Koşu Parkuru
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Dikey Deformasyon: | 1.48 |
UV Dayanımlı Atletik Koşu Pistleri Poliüretan Darbe Emici
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Oyun Alanı İçin Sentetik Poliüretan Koşu Atletik Pistleri
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Sandviç Sistemi Tartan Track Profesyonel Açık Hava Kauçuk Koşu Yolu
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
|---|---|
| Özellik:: | kayma önleyici |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi vb. |

