Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Silikon Poliüretan Tenis Sporları Kauçuk Zemin Mavi Yeşil Renk
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
SPU Dış Basketbol Sahası Döşemesi, IAAF Arka Bahçesi Çok Spor Sahası
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
Akrilik Yeşil Basketbol Sahası Yüzeyleri Dış Mekan Suya Dayanıklı
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
SPU Açık Voleybol Sahası Zemin Kaplaması Renk Değişimi Yok
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | 30 |
CN-S02 Geri Yaylanma Katmanlı Akrilik Tenis Kortu Okul İçin Zemin Kaplaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
RoHS Açık Spor Kortu Zemin Kaplaması Suya Dayanıklı Toksik Olmayan Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | 857 |
| Geri Tepme Değeri:: | 88 |
Silikon PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması Alev Geciktirici Seviye1 Esnek
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
Silikon Poliüretan Tenis Kortu Döşeme ISO9001 Anti Slide
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
Ses Geçirmez SPU Döşeme, IAAF Sentetik Basketbol Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
ITF SPU Akrilik Tenis Kortu Onaylı ve Peelingsiz Zemin
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 8-10 yıl |

