Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Slicon PU Açık Basketbol Yer Yastığı Rebounce Şok Emilimi
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
Iaaf ile Açık / Kapalı Okul SPU Kristal Basketbol Sahası Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | sarı/yeşil/mavi |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Ses Geçirmez Açık Badminton Kortu Döşeme SPU Kaplama
| Oyun:: | Basketbol sahası |
|---|---|
| Geri Dönüş Değeri (%) :: | 30 |
| Sıkıştırma Kurtarma Oranı (%) :: | 97 |
Parlak Renkli Silikon Poliüretan Tenis Kauçuk Döşeme Aşınmaya Dayanıklı UV Dirençli
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
Cushion Rebounce Outdoor Multi Sport Kortu Silikon Poliüretan
| Oyun:: | Basketbol, voleybol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Yastık Etkili Spu Sentetik Kauçuk Tenis Mahkemesi Zemin Sıvışmaya Dirençli
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kalınlık: | 3-10mm |
Renkli UV Dirençli Silikon Poliüretan Basketbol Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Silikon Poliüretan Basketbol Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Aşınmaya Dayanıklı
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
SPU Backyard Basketbol Sahası Döşeme Şok Emme
| Oyun:: | Basketbol, voleybol, badminton, Tenis vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |

