Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
Suya Dayanıklı Akrilik Spor Zemin Kaplaması
| Top oyunu:: | Basketbol, voleybol, Tenis ve çeşitli Spor Zeminleri |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Oyun Parkı, Spor ve Müsabaka Sahası |
Farklı Renkler SPU Basketbol Sporları Zemin Suya Dayanıklı Ses Yalıtımı
| Renk: | Kırmızı, gri veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Kopma uzaması,%: | 835 |
| Tesil gücü, mpa: | 2.2 |
Solmaz Yüksek Ribaund SPU Tenis Sporları Döşeme Profesyonel Toksik Olmayan
| Renk: | Kırmızı, yeşil ve gri veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | Okul spor sahası ve stadyumlar |
| Kopma uzaması,%: | 853 |
SPU Tenis Sporları Zemin Kabarcıksız
| kopma uzaması: | 857 |
|---|---|
| çekme mukavemeti mpa: | 3.2 |
| Giyilebilirlik (750g/500r): | 0.035 |
Silikon PU Akrilik Spor Zemin Kaplaması Aşınmaya Dayanıklı Alev Geciktirme Seviye1
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
En Popüler Dayanıklı ve Güvenlik Spu Tenis Spor Yerleri ITF tarafından Kalifiye
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Geri Tepme Değeri: | %88 |
ITF Açık Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
SPU Tenis Kortu Döşeme, Mavi Açık Spor Kortu Döşeme
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Alev Geciktirici:: | 1. sınıf |
| Gerilme direnci:: | 3.2 |
Kırmızı SPU Akrilik Tenis Sporları Zemin Suya Dayanıklı Kaymaz
| Renk: | farklı renk türleri veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Geri tepme değeri,%: | 82 |
| Darbe emilimi,%: | 8 |
Güvenli ve Konforlu Spor Zeminleri Tenis Sahnesine İtf Sertifikalı Kaplama
| Malzemeler: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kalınlığı: | 3-10mm |

