Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
158 Çekme Uzaması Silikon Pu Spor Döşeme Yüksek Geri Tepme Esnek
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
Kauçuk Açık Tenis Kortu Döşeme 1.12MPa Renk Değişikliği Yok
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Çekme Dayanımı:: | 1,12 MPa |
| Taşıma Paketi:: | Variller ve Paletler |
Itf ile Açık Hava Konforlu Hava Koşullarına Dayanıklı Spu Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Profesyonel Kapalı Ahşap Doku SPU Basketbol Sahası Döşeme Nemli Yerleşimler Renkli
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
| Renk: | Yeşil Mavi |
IAAF onaylı sentetik silikon PU kaplama akrilik boya basketbol sahası spor zemini
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Springback değeri: | % 30 |
Yüksek sıçrama akrilik kaplama Tüm Hava Kullanımı Tenis sahası spor zemini Itf ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
Nemli Yerleşimler Dış Mekan Atletik Döşeme Silikon Poliüretan Ses Geçirmez
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
TB-201Base Primer SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması, Toksik Olmayan
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
Tenis Kortu Sentetik Spor Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| kopma uzaması:: | 857 |
TB-205T Okullar için Dayanıklı Katmanlı SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |

