Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ spu acrylic sports flooring ] eşleşme 308 Ürünler.
3mm Akrilik Açık Voleybol Kortu Döşeme Silikonlu PU Yastık
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | %857 |
| Geri Tepme Değeri:: | %88 |
8mm Boyama SPU Döşeme Her Havada Açık Sentetik Basketbol Sahası
| İşlev:: | Güvenli Koruma, renkli dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Oyun Alanı, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Tüm hava koşullarında kullanım |
Mavi SPU Döşeme, 2.3mm Kapalı Basketbol Sahası Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Dış Mekan SPU Kauçuk Koşu Parkuru IAAF Sertifikalı
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |
Kapalı Açık Ahşap Doku SPU Basketbol Sahası Yüzeyleri Toksik Olmayan Çevre Dostu
| Şok Emme Oranı: | %21 |
|---|---|
| geri yaylanma değeri: | %30 |
| kayma sürtünme katsayısı: | 0,53 |
Mavi Tenis Kortu Zemin Kaplaması Aşınmaya Dayanıklı Şok Emme
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | 30 |
Peelingsiz Dış Mekan Tenis Kortu Zemin Kaplaması Silikon Poliüretan
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
ITF Kapalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması, Yeşil Tenis Kortu Sentetik Zemin Kaplaması
| Dikey deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
Mavi Sentetik Tenis Kortu Akrilik Yüzey Aşınma Dayanımı
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
Sıvı Kaplama SPU Döşeme, Sentetik Kapalı Kauçuk Basketbol Sahası
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre içermez |

