Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
Dışarıdaki Kırmızı EPDM Kauçuk Zemin Oksidasyon Direnci Renkli
| Malzeme: | EPDM |
|---|---|
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
| Standart Ölçüler: | 0.5-1.5 mm, 0.5-2.5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm |
Oyun alanı için Anti UV Renkli Kauçuk Pellets 1.5mm EPDM Kauçuk Yer
| Rengi:: | çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Standart Boyutlar:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Çözünür ağır metal: | çıkış yok |
Çevre Dostu EPDM Kauçuk Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
ISO9001 EPDM Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Spor Bahçesi
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Granüller EPDM Kauçuk Zemin, IAAF Islak Dökme Kauçuk Zemin
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Ses Geçirmez EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, Kapalı Oyun Alanı Zemin Kaplaması
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
Lunapark EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Yüksek Aşınma Direnci
| Malzeme: | EPDM granüller ve PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı: | PU Bağlayıcı :EPDM granül=1:5.5veya 1:6 |
| Renk: | Yeşil, Mavi, Kırmızı, Sarı, Siyah. |
Hareketli Lamine EPDM KAUÇUK Döşeme Çevre Koruma Zararsız
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul parkuru veya park |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.1 |
Anti Statik EPDM Kauçuk Döşeme, ISO Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Döşeme
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

