Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
Koşu Parkuru Suni Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller IAAF FIFA Sertifikalı
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Epdm Kauçuk Granüller Gök Mavisi Renk
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
Çeşitli Renkler Renk Kalıcı Epdm Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk:: | Seçtiğiniz için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Gürültü Azaltma, Renk Dekorasyonu, |
Tartan Atletik Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Mavi Renk IAAF Sertifikalı
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |
Koşu Pisti için 1.5mm Renkli Dekorasyon EPDM Kauçuk Granül Kırıntısı
| Ürün Adı: | EPDM, EPDM Kauçuk, EPDM Granülleri |
|---|---|
| fonksiyon: | Renkli dekorasyon, Güvenlik koruması |
| Uygulama: | Spor Alanı, Koşu Pisti, yapay çim doldurma |
Solmayan EPDM Kauçuk Granül Koşu Parkuru Renkli EPDM
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
1.5mm Oyun alanı EPDM Kauçuk Granülleri Kırıntı Geri dönüştürülmüş koşu pistleri
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb. Renk tablosunu kontrol edebilirsiniz. |
|---|---|
| Standart boyut: | 0.5-1.5mm, 1-3mm, 2-4mm, özel |
| fonksiyon: | Zemin Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Kauçuk Paspas Oyun Alanı İçin Sentetik Renkli EPDM Kauçuk Granüller
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Benzen: | çıkış yok |
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
EPDM Kauçuk Granül Döşeme Egzersiz Alanı Eğlence Parkı
| Malzeme:: | EPDM granüller, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Boy:: | 1-4mm veya istek başına |

