Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
2.5mm EPDM Kauçuk Granül Spor Döşeme Mahkemesi Yaşlanma Direnci
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Çocuk Bahçesi Döşeme EPDM Kauçuk Granüller Parlak Renk
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |
Çeşitli Parlak Renkli EPDM Kauçuk Granülleri
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| geri yaylanma değeri: | %30 |
Oyun Alanı Güvenliği Koruması için 0,5 mm EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Suni Çim Sarı Kırmızı Mavi için 3mm Anti UV EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
4mm Toksik Olmayan EPDM Kauçuk Granüller Yerinde Islak Dökün
| Ürün adı:: | EPDM Granül, EPDM Kauçuk Granül, EPDM partikül vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Oyun alanı, Spor sahası, Koşu parkuru, suni çim dolgu |
| Sertifikalar:: | RoHS,,CE ISO9001 ve ISO14001,SGS, vb. |
Dış mekan renkli EPDM kauçuk granül spor zemin koşu pist
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Ürün Adı:: | Çevre Kauçuk Zemin Spor Yüzey Zemin Koşu Yolu EPDM Kauçuk Granülleri |
Islak Dökün EPDM Kauçuk Spor Salonu Zemini Mavi Kauçuk Granüller
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM Kauçuk Döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı: EPDM=1:6 |
| Kullanım:: | Egzersiz alanı, oyun alanı, spor alanı, fitness alanı |
3mm EPDM Kauçuk Granüller Spor Bahçesi Döşeme Kaymaz
| Renk:: | seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
ISO Mavi EPDM Kauçuk Granülleri Spor Yerleri Koşu Yolu Oyun Alanı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Ürün Adı:: | Açık hava oyun alanı spor zeminleri koşu pistleri EPDM kauçuk granülleri |

