Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
PU Bağlayıcı ve Kauçuk Granülleri ile Yapılmış Renkli EPDM Kauçuk Zemin
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sertlik: | 47 |
| geri yaylanma değeri: | 26mm |
Renkli Oyun Alanı Yürüyüş Yolu EPDM Kauçuk Zemin Yüksek Elastisite
| Ürün Adı:: | EPDM zemin, EPDM kauçuk zemin, EPDM granül zemin |
|---|---|
| Ürün Yapısı:: | EPDM PU bağlayıcıyla karıştırın ve zemin üzerine döşün |
| Başvuru:: | Koşu pistleri, fitness alanları, spor ve oyun alanları |
Koşu Parkuru EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Sarı EPDM Oyun Alanı Yüzeyi
| Ürün adı:: | EPDM Zemin Kaplama, EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, EPDM Granül Zemin Kaplama |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | EPDM PU bağlayıcı ile karıştırılarak zemine serilir |
| Uygulama:: | Koşu parkuru, fitness alanı, egzersiz alanı, spor ve oyun alanı |
UV Dayanımlı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama 2mm Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Zemin Kaplama
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM kauçuk döşeme, oyun alanı döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı ve EPDM Yerine Dökün |
| Uygulama:: | Kauçuk oyun alanı, koşu parkuru, koşu parkuru |
Solmayan EPDM Dikişsiz Döşeme Çocuk EPDM Kauçuk Oyun Alanı Yüzeyi
| Ürün adı:: | EPDM Zemin Kaplama, EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, Kauçuk EPDM Zemin Kaplama |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı ve serme ile EPDM Karıştırma |
| Uygulama:: | Yürüyüş yolu, çocuk oyun alanı, spor alanı, fitness alanı, egzersiz alanı |
Atletik Koşu Pisti için IAAF Yeşil EPDM Kauçuk Kırıntı
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
Su geçirmez Oyun Alanı Kauçuk Granüller Isıtma renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Ürün Adı:: | Renkli Koşu Yolu / Çocuk Oyun Alanı EPDM Kauçuk Granülleri |
Kırmızı EPDM Kauçuk Zemin Koşu Parkuru Yüzeyi UV Dayanımlı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | % 14,% 20,% 22,% 25,% 35,% 40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Suni Çim Asit Alkali Direnci İçin Mor Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Standart Boyutlar:: | 0.5 - 2.0mm, 0.5-2.5mm |
Elastik Oyun Alanı Kauçuk Kırıntısı UV Dayanımlı Solmayan EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |

